|
L
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
52%
|
-16
|
951
|
800–1000
|
17:49
|
8 May 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Alam el Halfa
|
|
42%
|
+16
|
935
|
600–1400
|
20:35
|
8 May 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Oasis Depot
|
|
47%
|
-15
|
950
|
900–1000
|
21:03
|
8 May 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Oasis Depot
|
|
48%
|
-16
|
966
|
900–1100
|
20:34
|
8 May 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
47%
|
+16
|
950
|
800–1000
|
09:47
|
8 May 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Powderkeg
|
|
50%
|
-16
|
966
|
900–1100
|
20:46
|
29 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Winter Line
|
|
56%
|
+14
|
952
|
700–1000
|
22:42
|
29 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
72%
|
+11
|
941
|
800–1000
|
35:05
|
29 Apr 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
95%
|
-27
|
968
|
600–1100
|
17:04
|
29 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
61%
|
+13
|
955
|
800–1200
|
19:11
|
29 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
55%
|
+14
|
941
|
800–1100
|
30:32
|
28 Apr 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
46%
|
-15
|
956
|
900–1100
|
40:22
|
27 Apr 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Red Ball Express
|
|
56%
|
-17
|
973
|
800–1000
|
19:08
|
24 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
57%
|
+14
|
959
|
800–1100
|
09:57
|
24 Apr 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Oasis Depot
|
|
52%
|
-16
|
975
|
700–1100
|
17:14
|
24 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Winter Line
|
|
37%
|
+17
|
958
|
900–1100
|
27:10
|
17 Apr 2026
|
|
|
L
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
42%
|
-14
|
972
|
800–1300
|
19:00
|
17 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Monte Cavo
|
|
45%
|
+16
|
956
|
900–1100
|
30:15
|
10 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Castello della Nebbia
|
|
54%
|
+15
|
941
|
800–1200
|
37:07
|
10 Apr 2026
|
|
|
W
|
|
4v4
|
(8) Mignano Gap
|
|
58%
|
+13
|
928
|
800–1000
|
20:30
|
9 Apr 2026
|
|
|
Loading...
|